KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15186265
nr 1518 6265
Hans Belin
(1936-2007), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 29x24,5 cm
Hans Belin, svensk bildkonstnär född 1936, död 2007.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 januari 2023
kl 19:25:30
27/1 17:58:27
1.000 kr
28/1 16:29:59